Loading...

Cukrové dekorace růžový maček 80g - FunCakes

Cukrové zdobení růžový máček pro finální zdobení cukrářských výrobků. V balení 80 g.
Skladem > 10 ks
U vás 5.10.2026

74 Kč
92.5 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Cukrové dekorace FunCakes jsou ideální pro zdobení košíčků. Samozřejmě jsou také skvělé pro muffiny, sušenky, dezerty a další cukrářské výrobky, které vás jen napadnou. Zdobení je určeno pro finální dekorování, bez nutnosti dalších úprav.

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

cukr, škrob (pšenice, kukuřice), glukózový sirup, barvivo: E120, rostlinný olej (kokos), glazura: E901

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1646 kJ
Energetická hodnota kcal 393,3 kcal
Tuky 0,0 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g
Sacharidy 97,0 g
    - z toho cukry 83,0 g
Bílkoviny 0,0 g
Sůl 0,0 g

Země původu

Holandsko

Další informace

Barva růžová
Výrobní společnost
Funcakes
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
https://funcakes.com/

Technické parametry

Kategorie: Perly, perličky, šupiny a kamínky
Cukrový máček
Výrobce FunCakes
EAN 8720143516993
Kód produktu F51505

Recenze

100 %
Velmi spokojený/á
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Zlaté perličky 30g - Kovandovi

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

57 Kč
190 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 21%
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
101 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové perličky metalické tmavě zlaté 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm tmavě zlaté metalické. Balení 80 g.

97 Kč
121.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks